
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4905973787
Каталожний номер
tmp-08BA15s-12V
Опис позиції
Лампа LED покажчиків поворотів і стоп-сигналів 4SMD Mega-LED BA15s 12V WHITE tmp-08BA15s-12V
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | MEGA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | tmp-08BA15s-12V |
| Вага | 0.01 кг. |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 15 мм |
| Код товару | 4905973787 |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 293,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

