
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
01101045302
Каталожний номер
7406.1005160
Опис позиції
Сальник коленвала КАМАЗ ЄВРО-3 120х150х12-2,2 (аналог TOKEZ 755291) з повстю <ДК> 7406.1005160
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7406.1005160 |
| Вага | 0.1 кг. |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 150 мм |
| Код товару | 01101045302 |
- Ціна: 314,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

