
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
5611810066
Каталожний номер
17059602
Опис позиції
Регулятор холостого ходу DAEWOO, CHEVROLET дв.1,5 <ДК> 17059602
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Кросс-номери | Chevrolet 17059602; Daewoo 17059602 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17059602 |
| Вага | 0.115 кг. |
| Висота | 35 см |
| Код товару | 5611810066 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 252,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

