
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4414795586
Каталожний номер
8971482701
Опис позиції
Фільтр масляний БОГДАН, ISUZU <ДК> 8971482701
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | Isuzu 8971482701 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8971482701 |
| Вага | 1 кг. |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 130 мм |
| Код товару | 4414795586 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 371 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

