
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48391050987
Каталожний номер
48391050987
Опис позиції
Масло моторн. BREXOL TRUCK MB 10W40 CI-4 (Каністра 1л) 48391050987
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BREXOL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 48391050987 |
| Вага | 0.9 кг. |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 48391050987 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 339,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

