
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1731546095
Каталожний номер
HB211
Опис позиції
Підшипник ступиці ВАЗ 2121 передн. (пр-во FINWHALE) HB211
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finwhale |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 75 мм |
| Код запчастини | HB211 |
| Довжина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HB211 |
| Вага | 0.28 кг. |
| Висота | 25 см |
| Код товару | 1731546095 |
- Ціна: 339,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

