
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2334904713
Каталожний номер
Ф80-3405101-Б
Опис позиції
Палець рульового управління ГОРУ з МТЗ в сб. <ДК> Ф80-3405101-Б
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Ф80-3405101-Б |
| Вага | 0.62 кг. |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 45 мм |
| Код товару | 2334904713 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 403,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

