
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0111816695
Каталожний номер
FF5485
Опис позиції
Фільтр палив. DAF, IVECO (TRUCK), КамАЗ Євро-3 дв.CUMMINS 3,8 <ДК> FF5485
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FF5485 |
| Вага | 0.695 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 0111816695 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 298,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

