
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17351029453
Каталожний номер
2110-3501080
Опис позиції
Колодка гальмівний. ВАЗ 2110-12 перед. під датчик (RIDER) 2110-3501080
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2110-3501080 |
| Вага | 0.5 кг. |
| Висота | 40 см |
| Код товару | 17351029453 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 394,80 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

