
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0129569837
Каталожний номер
5320-2902478
Опис позиції
Палець вушка ресори передн. КАМАЗ <ДК> 5320-2902478
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5320-2902478 |
| Вага | 1.28 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 40 мм |
| Код товару | 0129569837 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 422,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

