
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
23881045533
Каталожний номер
B 1450
Опис позиції
Ремінь B 1450 (СБ-1450) (пр-во Rubena) B 1450
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B 1450 |
| Вага | 0.255 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 500 мм |
| Код товару | 23881045533 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 500 см |
- Ціна: 452,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

