
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
3887930547
Каталожный номер
212
Описание позиции
Підшипник 212А (6212) КПП, ВМО ХТЗ, редуктор пониж., проміжн. вал КПП МТЗ (RIDER) 212
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 212 |
| Вага | 0.8 кг. |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 115 мм |
| Код товару | 3887930547 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 368,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

