
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
38871099342
Каталожний номер
UCP205
Опис позиції
Підшипник UCP205 (RIDER) UCP205
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UCP205 |
| Вага | 0.645 кг. |
| Висота | 80 см |
| Код товару | 38871099342 |
- Ціна: 343 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

