
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0111569815
Каталожний номер
740.1117027
Опис позиції
Кришка фільтра палив. (з жиклерами) <ДК> 740.1117027
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 740.1117027 |
| Вага | 0.49 кг. |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 130 мм |
| Код товару | 0111569815 |
| Ширина | 195 см |
- Ціна: 425,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

