
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887930549
Каталожний номер
27307
Опис позиції
Підшипник 27307 (31307B) шворінь поворот. кулака ГАЗ (RIDER) 27307
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 27307 |
| Довжина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 27307 |
| Вага | 0.522 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 3887930549 |
| Ширина | 85 см |
- Ціна: 410,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

