
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0335883703
Каталожний номер
3307-3508068-03
Опис позиції
Трос ручного гальма ГАЗ 3307 передн. <ДК> 3307-3508068-03
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3307-3508068-03 |
| Вага | 2.52 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 30 мм |
| Код товару | 0335883703 |
| Ширина | 1780 см |
- Ціна: 522,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

