
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2322958266
Каталожний номер
72-2203025
Опис позиції
Хрестовина вала кард. МТЗ зі стоп. кільцями (RIDER) 72-2203025
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 72-2203025 |
| Вага | 0.63 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 2322958266 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 443,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

