
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
6911934
Каталожный номер
WF8182
Описание позиции
Фильтр топливный ВАЗ 2107, 08, 09, 99, 11, 12, 21 (инж.)/PP851 (пр-во WIX-FILTERS) WF8182
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | WF8182 |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 111 мм |
| Зовнішній діаметр | 54.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Niva, 2105, 112, 110, 111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WF8182 |
| Вага | 0.1 кг. |
| Код товару | 6911934 |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 430,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

