
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887930535
Каталожний номер
180211
Опис позиції
Підшипник 180211 (62112RS) вал кард. ЗІЛ (RIDER) 180211
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 180211 |
| Вага | 0.62 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 110 мм |
| Код товару | 3887930535 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 335,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

