
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2334977621
Каталожний номер
80-3401072
Опис позиції
Вал рульового управління МТЗ (пр-під Україна) 80-3401072
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Агро-Дніпро |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80-3401072 |
| Вага | 0.74 кг. |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 22 мм |
| Код товару | 2334977621 |
| Ширина | 230 см |
- Ціна: 439,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

