
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887930588
Каталожний номер
7607
Опис позиції
Підшипник 7607 (32307)ведучий.жердину.з.м. Волга, УАЗ, глав.пер. п. м. МТЗ (RIDER) 7607
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7607 |
| Вага | 0.775 кг. |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 85 мм |
| Код товару | 3887930588 |
| Ширина | 85 см |
- Ціна: 419,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

