
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
10111205866
Каталожний номер
534340-1109276
Опис позиції
Патрубок інтеркулера ЗІЛ 5301 силікон (TEMPEST) 534340-1109276
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tempest |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 534340-1109276 |
| Вага | 0.28 кг. |
| Висота | 85 см |
| Довжина | 85 мм |
| Код товару | 10111205866 |
| Ширина | 165 см |
- Ціна: 297,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

