
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
47881056335
Каталожний номер
AVX13-1100 SF
Опис позиції
Ремінь AVX13-1100 SF (пр-во Rubena) AVX13-1100 SF
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AVX13-1100 SF |
| Вага | 0.15 кг. |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 47881056335 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 470 см |
- Ціна: 465,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

