
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
031309
Каталожний номер
14.1307019-01
Опис позиції
Вал насоса водяного ГАЗ 53 (нов. обр.) (пр-во ЗМЗ) 14.1307019-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14.1307019-01 |
| Вага | 0.22 кг. |
| Висота | 20 см |
| Код товару | 031309 |
| Ширина | 125 см |
- Ціна: 73,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

