
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4991434358
Каталожний номер
TK (TKUV) 300х3,6
Опис позиції
Хомут затяжний пласт. 3,6х300 (ОК UV 30*3.6) 100 шт. (пр-во Variant) TK (TKUV) 300х3,6
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TK (TKUV) 300х3,6 |
| Вага | 0.13 кг. |
| Висота | 20 см |
| Код товару | 4991434358 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 300 см |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
- Ціна: 401,80 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

