
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48021110404
Каталожний номер
SCR 502095
Опис позиції
Рідина Adblue для систем SCR STANDARD (Каністра 10л) SCR 502095
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D&K |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SCR 502095 |
| Вага | 10 кг. |
| Висота | 310 см |
| Довжина | 180 мм |
| Код товару | 48021110404 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 220 см |
- Ціна: 525 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

