
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887999949
Каталожний номер
6-27607
Опис позиції
Підшипник 27607 (32307В) ведучий. шестерня мосту задн. ГАЗ (RIDER) 6-27607
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6-27607 |
| Вага | 0.76 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 3887999949 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 414,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

