
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
06111128389
Каталожный номер
245-1104180-А1-04
Описание позиции
Шланг топливный ГАЗ 3309,33104,ПАЗ (L=700мм., еврообжим, дв.ММЗ 245 ЕВРО-2) НД (пр-во Украина) 245-1104180-А1-04
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 245-1104180-А1-04 |
| Вага | 0.21 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 06111128389 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 470,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

