
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
053790
Каталожний номер
02-02-012
Опис позиції
Провід АКБ ГАЗ 3302 свинець (пр-під Україна) 02-02-012
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02-02-012 |
| Вага | 0.35 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 053790 |
| Ширина | 360 см |
- Ціна: 457,10 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

