
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2289926242
Каталожний номер
Н.036.82.1010 2SN
Опис позиції
РВТ 1010 Ключ 22 d-10 2SN (вир-во Гідросила) Н.036.82.1010 2SN
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гідросила |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Н.036.82.1010 2SN |
| Вага | 0.52 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 2289926242 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 210 см |
- Ціна: 394,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

