
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
223003
Каталожний номер
А35.32.000 А
Опис позиції
Шарнір унифиц. рул. тяги правий (вир-во РЗТ р. Ромни) А35.32.000 А
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | А35.32.000 А |
| Вага | 1.23 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 30 мм |
| Код товару | 223003 |
| Ширина | 220 см |
- Ціна: 453,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

