
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
371011
Каталожний номер
5027
Опис позиції
Ремінь 9,5х94х895 зубч. ГРМ ТАВРІЯ (пр-во Gates) 5027
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 5027 |
| Сумісність з маркою | Toyota, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Slavuta, Corolla, Sens, Tavria, Celica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5027 |
| Вага | 0.15 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 180 мм |
| Код товару | 371011 |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 350 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

