
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
5500411452
Каталожный номер
АР. S00101
Описание позиции
Крестовина размер (D=22 H=54) аналог /GKN U138/ имп. с/х техника (пр-во Прогресс) АР. S00101
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прогрес |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 65 мм |
| Кросс-номери | GKN U138 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АР. S00101 |
| Вага | 0.21 кг. |
| Висота | 25 см |
| Код товару | 5500411452 |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 425,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

