
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
01341053027
Каталожний номер
5320-3414032-10
Опис позиції
Палець рульової КАМАЗ в поліуретані (білий палець в жовтому поліуретані) 5320-3414032-10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | КамАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 140 см |
| Довжина | 50 мм |
| Артикул | 5320-3414032-10 |
| Вага | 0.8 кг. |
| Код товару | 01341053027 |
- Ціна: 497 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

