
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900261451
Каталожний номер
1987301010
Опис позиції
Лампа h4 xenonblue 12v sb (пр-во Bosch) 1987301010
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 1 987 301 010 |
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1987301010 |
| Вага | 0.03 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 6900261451 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 303,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

