
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48021163589
Каталожний номер
ax-011
Опис позиції
Пальник газовий метал "широка" з підігрівом форсунки ax-011
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ax-011 |
| Вага | 0.168 кг. |
| Код товару | 48021163589 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 266,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

