
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2817881480
Каталожний номер
150.37.074
Опис позиції
Диск гідромуфти Т 150 (металлокерамич.) (пр-во Китай) 150.37.074
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 150.37.074 |
| Вага | 0.32 кг. |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 215 мм |
| Код товару | 2817881480 |
| Ширина | 215 см |
- Ціна: 371 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

