
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1729545993
Каталожний номер
FJ411
Опис позиції
Опора кульова ВАЗ 2101-2107, ІЖ 27175 нижн. (пр-во FINWHALE) FJ411
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finwhale |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | FJ411 |
| Сумісність з маркою | ІЖ |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Niva, Nadeschda, 2717, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FJ411 |
| Вага | 0.55 кг. |
| Висота | 80 см |
| Код товару | 1729545993 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 443,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

