
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
25111098694
Каталожний номер
337.1111150-20
Опис позиції
Плунжерна пара КАМАЗ ЄВРО-2 (вир-во Україна) 337.1111150-20
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | КамАЗ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 337.1111150-20 |
| Вага | 0.125 кг. |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 20 мм |
| Код товару | 25111098694 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 489,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

