
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
41071120980
Каталожний номер
194736
Опис позиції
Масло трансмисс. ELF Tranself EP 80W-90 (Каністра 1л) 194736
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elf |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 194736 |
| Вага | 1 кг. |
| Висота | 210 см |
| Довжина | 55 мм |
| Код товару | 41071120980 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 461,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

