
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3238886378
Каталожний номер
DK-8972565250
Опис позиції
Датчик спідометра Богдан <ДК> DK-8972565250
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Довжина | 50 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Богдан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-8972565250 |
| Вага | 0.08 кг. |
| Висота | 90 см |
| Код товару | 3238886378 |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 373,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

