
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
06111128390
Каталожний номер
245-1104180-А1-06
Опис позиції
Шланг паливний ГАЗ 3309,МТЗ,ПАЗ (L=1045мм., еврообжим, дв.ММЗ 245 ЄВРО-2) НД (пр-під Україна) 245-1104180-А1-06
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 245-1104180-А1-06 |
| Вага | 0.22 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 06111128390 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 437,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

