
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0554144
Каталожний номер
3302-8511188
Опис позиції
Бризговики колеса задн. ГАЗ 3302 ( 2 штуки)(бортова) Газель (пр-під Україна) 3302-8511188
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3302-8511188 |
| Вага | 1.22 кг. |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 225 мм |
| Код товару | 0554144 |
| Ширина | 415 см |
- Ціна: 525,70 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

