
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
38871099301
Каталожний номер
309 (6309)
Опис позиції
Підшипник 309 (6309) коробка раздат. МАЗ, ВОМ, вал ведучий. конечн. передачі Т-40 (RIDER) 309 (6309)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 309 (6309) |
| Вага | 0.835 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 110 мм |
| Код товару | 38871099301 |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 368,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

