
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
38871099308
Каталожний номер
50212
Опис позиції
Підшипник 50212 (6212N) КПП гидромеханич. Автобус (RIDER) 50212
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50212 |
| Вага | 0.755 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 38871099308 |
- Ціна: 366,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

