
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
01251223655
Каталожний номер
5320-2506051
Опис позиції
Шайба опорна шестерні приводу задн.мости КАМАЗ (91,5х58х1,6, міжосьового диференціала) 5320-2506051
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | КамАЗ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5320-2506051 |
| Вага | 0.07 кг. |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 90 мм |
| Код товару | 01251223655 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 375,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

