
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48021127471
Каталожний номер
501579 AUS 32c10
Опис позиції
Рідина AdBlue BREXOL для систем SCR 10kg 501579 AUS 32c10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREXOL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 501579 AUS 32c10 |
| Вага | 10.5 кг. |
| Висота | 365 см |
| Довжина | 105 мм |
| Код товару | 48021127471 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 280 см |
- Ціна: 533,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

