
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69051164416
Каталожний номер
PGS-10M
Опис позиції
Переноска гаражна світлодіодна 10м PGS-10M(про-во СТАНДАРТ) PGS-10M
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PGS-10M |
| Вага | 0.6 кг. |
| Код товару | 69051164416 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Ширина | 400 см |
| Довжина | 80 мм |
- Ціна: 412,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

