
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4107436773
Каталожний номер
154CB7
Опис позиції
Масло трансмисс. Castrol Axle EPX 80W-90 (Каністра 1л) 154CB7
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castrol |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 154CB7 |
| Вага | 0.91 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 95 мм |
| Код товару | 4107436773 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 260 см |
- Ціна: 424,20 ₴/каністра
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

