
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1222775151
Каталожний номер
469-2201023
Опис позиції
Фланець вала кардан. задн. моста УАЗ 469, МТЗ-80 <ДК> 469-2201023
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 469-2201023 |
| Вага | 0.72 кг. |
| Висота | 70 см |
| Код товару | 1222775151 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 477,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

